Máte otázky?
Náš online daňový tým je připraven Vám pomoci! Chatujte živě nyní

Okamžitá pomoc
Toggle

NAŠE POPLATKY

Taxback.com Vám poskytne nejvýhodnější daňové refundační služby na světě. Zaručujeme nejrychlejší a nejvyšší možnou legální daňovou refundaci.


Předběžný odhad Vaší refundace je u nás zdarma – ať online, e-mailem nebo po telefonu s našimi zaměstnanci – vždy bez závazků k využití našich služeb.


Jakmile nám zašlete Vaše dokumenty a podepsané daňové formuláře, posoudíme blíže Vaši žádost a sdělíme Vám, zda potřebujete dodatečné služby, jako např. získání chybějících dokumentů nebo dočasné social security číslo. Potom Vám dáme vědět, kolik podání daňového přiznání bude stát. Poplatek většinou účtujeme až když z daňového úřadu obdržíme refundaci – takže neplatíte nic předem. V některých případech účtujeme poplatek za vyplnění žádosti před tím, než ji pošleme na finanční úřad. Po přihlášení Vám správce účtu vysvětlí vše o placení poplatků.


Naše poplatky jsou založeny na skutečnosti, že máme místní specialisty po celém světě, kteří zaručují, že každá žádost o daňovou refundaci je plně v souladu s daňovými zákony, a že pro Vás získáme maximální možnou částku. Všechna americká daňová přiznání k dani z příjmů jsou před odevzdáním podepsaná a podaná našim registrovaným zástupcem (Enrolled Agent- EA) a totéž platí i pro naše zplnomocněné daňové zástupce v Austrálii.


Veškeré poplatky za naše refundační daňové služby jsou počítány procentuelně z uznané částky refundace; podmíněno minimálním poplatkem.


Pokud žádáte o daňovou refundaci z osobních příjmů, vyberte zemi, z které refundaci žádáte a dozvíte se více informací o poplatcích.

Naše poplatky podle zemí refundace

australia tax refund fees icon Austrálie

Pro vracení daní z Austrálie nabízíme několik druhů služeb a poplatků, závislých na statutu rezidenta a času, který trvá vyřízení refundace.

Nízké refundace: Za refundace pro daňové nerezidenty a refundace nižší než AU$150 je poplatek AU$87 + manipulační poplatek

Občané Austrálie: Za daňovou ferundaci pro občany Austrálie účtujeme fixní poplatek AU$99 (včetně manipulačního poplatku).

Australští rezidenti pro daňové účely: Australským rezidentům pro daňové účely účtujeme za jedno daňové období 9% + manipulační poplatek z obdržené částky, minimální poplatek je $99 + manipulační poplatek.

Dřívější podání: Pokud jste již opustil Ausrálii a chcete zažádat o refundaci daně před skončením daňového období, náš poplatek za dřívější podání je jedno daňové období 9% + manipulační poplatek z částky obdržené od finančního úřadu, minimální poplatek je $99 + manipulační poplatek.

Refundace Superannuation: Pokud jste navždy opustil/a Austrálii, můžeme Vám zajistit vratku superannuation. Za tuto službu účtujeme 20% + manipulační poplatek z částky, obdržené daňovým úřadem. Na refundace nižší než AUD$1000 se vztahuje minimální poplatek.

Pokud potřebujete v daňovém přiznání udělat změny, náš poplatek za písemné opravy je za jedno daňové období 25% + manipulační poplatek z částky, obdržené od daňového úřadu, minimální poplatek je $250 + manipulační poplatek z částky, obdržené od daňového úřadu. Za elektronické opravy účtujeme za jedno daňové období 15% + manipulační poplatek z částky, obdržené od daňového úřadu, minimální poplatek je $200 + manipulační poplatek

Poplatky za předchozí roky mohou být různé, proto pokud žádáte o refundaci před rokem 2012, chatujte zde a zjistěte více o Vaší konkrétní situaci.

Pokud potřebujete náhradní dokumenty, náš poplatek za získání dokumentů je AU$40 + manipulační poplatek za každý dokument.

The Average Tax Refund Down Under is AU$2600

Získejte nyní bezplatnou kalkulaci
austria tax refund fees icon Rakousko

Za vrácení daní z Rakouska účtujeme poplatek 9% + manipulační poplatek z částky, na jejíž vrácení uzná daňový úřad nárok, minimální poplatek je €50 + manipulační poplatek.

It's free to get an Austrian tax refund estimation

Získejte nyní bezplatnou kalkulaci
belgium tax refund fees icon Belgie

Za vrácení daní z Belgie za jedno daňové období účtujeme poplatek 12.5% + manipulační poplatek z částky, na jejíž vrácení uzná daňový úřad nárok, minimální poplatek je €62.50 + manipulační poplatek.

The average tax refund from Belgium is €2300

Získejte nyní bezplatnou kalkulaci
canada tax refund fees icon Kanada

Kanadské daňové služby pro nerezidenty Kanady

Žádné poplatky předem. V podstatě nepotřebujete vydávat žádné peníze, jelikož náš poplatek strhneme z refundované částky, kterou obdržíme od finančního úřadu.

Za vrácení daní z Kanady účtujeme za jedno daňové obobí poplatek 12.5% + manipulační poplatek z obdržené částky, minimální poplatek je $62.50 + manipulační poplatek.

Kanadské daňové služby pro Kanaďany

V případě komplikovanějších daňových přiznání vyžadujeme platbu předem a na služby se mohou vztahovat dodatečné poplatky.

Vyřízení daňového přiznání Jednotné podání Sdružené podání
Základní služby (T4 do 3 zaměstnavatelů ročně; RRSP odvody a základní výdaje- lékařské výdaje, hromadná doprava; školné a výdaje spojené s prací (T2202 a T2200); charitativní příspěvky; studentská půjčka) $85 $135
Nadstandardní služby (základní služby + zaměstnání u více než 3 zaměstnavatelů (nezahrnuje příjem OSVČ); ostatní příjmy z kanadských zdrojů (kromě investic a příjmu z pronájmu); závislé osoby) $125 $210
Nadstandardní služby + samostatná výdělečná činnost $150 $270
Investice a příjmy z pronájmu $300 n/a

Pokud od nás vyžadujete získání dokumentů potřebných pro kanadské daňové přiznání, účtujeme si za tyto služby poplatek CA$20 + manipulační poplatek za každý dokument. Dodatečný poplatek CA$20 + manipulační poplatek se vztahuje na množství účtů vyšší než 20.

Průměrná refundace kanadských daní je $998

Získejte nyní bezplatnou kalkulaci
denmark tax refund fees icon Dánsko

Za vrácení daní z Dánska za jedno daňové období účtujeme poplatek 12.5% + manipulační poplatek z částky, na jejíž vrácení uzná daňový úřad nárok, minimální poplatek je €62.50 + manipulační poplatek.

The average Danish tax refund is €1200

Získejte nyní bezplatnou kalkulaci
germany tax refund fees icon Německo

Za vrácení daně ze mzdy a penze z Německa účtujeme poplatek 9% + manipulační poplatek z částky, na jejíž vrácení uzná daňový úřad nárok, minimální poplatek je €50 + manipulační poplatek.

Za Kindergeld (dávky na péči o dítě) účtujeme €150*

Za služby U1 účtujeme €48*

* Poplatek je požadován předem

Průměrná refundace německých daní je €1020

Získejte nyní bezplatnou kalkulaci
holland tax refund fees icon Holandsko

Za vrácení daní z Holandska za jedno daňové období účtujeme poplatek 9% + manipulační poplatek z částky, na jejíž vrácení uzná daňový úřad nárok, minimální poplatek je €50 + manipulační poplatek.

The average Dutch tax refund is €850

Získejte nyní bezplatnou kalkulaci
ireland tax refund fees icon Irsko

Za vrácení daně ze mzdy PAYE z Irska účtujeme za jedno daňové období 10% + manipulační poplatek z částky, na jejíž vrácení uzná daňový úřad nárok, minimální poplatek je €40 + manipulační poplatek.

Služby self-assessed daní, které taxback.com nabízejí, Vám přinášejí kompletní řešení za paušální poplatek. Cena našich balíčků služeb závisí na náročnosti Vašeho konkrétního případu a začáná již na €239, hned od začátku máte přehled o výši poplatku. Kontaktujte náš self-assessed tým v Kilkenny ještě dnes a zeptejte se, co k refundaci self-assessed daní potřebujete.

Pokud potřebujete náhradní dokumenty k vrácení daně z Irska, náš poplatek za získání dokumentů je €15 + manipulační poplatek za každý dokument.

We provide both Irish tax refund and tax return filing services

Získejte nyní bezplatnou kalkulaci
japan tax refund fees icon Japonsko

Za vrácení daní z Japonska účtujeme poplatek 20% + manipulační poplatek z obdržené částky, minimální poplatek je 7171 ¥ + manipulační poplatek.

Za vrácení japonské penze účtujeme poplatek 20% + manipulační poplatek z obdržené částky, minimální poplatek je 10757 ¥ + manipulační poplatek.

We provide income tax and pension refunds from Japan

Získejte nyní bezplatnou kalkulaci
luxembourg tax refund fees icon Lucembursko

Za vrácení daní z Lucemburska účtujeme poplatek 12.5% + manipulační poplatek z obdržené částky, minimální poplatek je €62.50 + manipulační poplatek.

The average tax refund from Luxembourg is €200

Získejte nyní bezplatnou kalkulaci
new zealand tax refund fees icon Nový Zéland

Za vrácení daní z Nového Zélandu účtujeme poplatek 12.5% + manipulační poplatek z obdržené částky, minimální poplatek je NZ$62 + manipulační poplatek.

Poplatky za předešlá daňová období mohou být jiné, proto pokud žádáte o vrácení daní před rokem 2008, zeptejte se online zde, aby jste získali přesné informace.

Pokud potřebujete náhradní dokumenty k vrácení daně z NZ, náš poplatek za získání dokumentů je NZ$30 + manipulační poplatek za každý dokument.

If you worked in New Zealand you could be due  a tax refund

Získejte nyní bezplatnou kalkulaci
uk tax refund fees icon Velká Británie

Podání Self-Assessment Tax Return ve VB

Naše poplatky za zpracování daňového přiznání jsou následující:

 • V případě, že máte nárok na vrácení daní, poplatek je 11% plus manipulační poplatek závislý na výši refundace, min. poplatek £265.
 • V případě, že nemáte nárok na vrácení daní od HMRC nebo máte za daný rok povinnost daň doplatit, poplatek se vypočítá následovně:

Základní poplatek je £265 a ten zahrnuje přípravu přiznání daně z příjmu včetně přijmu z podnikání a nemovitostí.

V případě blížící se uzávěrky, může být účtováno dodatečných £50.

Komplikovanější případy

Pokud je Vaše daňová situace komplikovanější (např. máte zahraniční zdroje příjmů a mimořádná daňová zvýhodnění, složitou rezidenční situaci) nebo pokud jste v daném roce měli kapitálové zisky podléhající dani, bude k základnímu poplatku účtován dodatečný poplatek, podle hodin strávených na zpracování daňového přiznání. Ve většině případů není tento poplatek vyšší než £400. Vždy Vás budeme předem informovat o jakémkoliv dodatečném poplatku ještě před tím, než Vaším jménem cokoliv učiníme a budeme se snažit Vás upozornit na dodatečné poplatky již při úvodním posouzení Vaší situace.

Co zahrnuje poplatek za daňové přiznání?

 • Vyplnění základu Self-Assessment daňového přiznání
 • Vyplnění veškerých potřebných doplňkových stran
 • Kalkulaci Vaší daňové povinnosti nebo vratky
 • Podání daňového přiznání na HM Revenue a celní úřad.

Co nezahrnuje poplatek za daňové přiznání?

 • Získávání informací od třetích stran
 • Získávání doplňujících informací/dokumentů, např. účty
 • Daňové a plánovací poradenství
 • Zodpovídání požadavků Inland Revenue

Za daňové přiznáníbritských PAYE a námořníků účtujeme poplatek 11% + manipulační poplatek z přijaté refundace, minimální poplatek £50 + manipulační poplatek.

Jelikož CIS pracovníci mají podávat daňové přiznání kvůli možnosti refundace, účtujeme 11% + manipulační poplatek z přijaté refundace, min vyřizovací poplatek £265.

V závislosti na tom, jakým způsobem si přejete zaslat Vaši refundaci, může být účtován poplatek za bankovní převod. Pokud vám budeme vyřizovat získání dokumentů, účtujeme si poplatek £20 + manipulační poplatek za každý dokument.

The average UK tax rebate is £963

Získejte nyní bezplatnou kalkulaci
usa tax refund fees icon USA

Za refundaci amerických federálních daní účtujeme $60 + manipulační poplatek.

S přidáním refundace státní daně za $30 + manipulační poplatek.

Za refundaci pouze státní daně účtujeme $50 + manipulační poplatek.

Pokud máte nárok pouze na vrácení nízké částky, která nedosahuje výše našeho min. poplatku, taxback.com nabízí sníženou sazbu, tak aby jste mohli splnit Vaši daňovou povinnost a podat daňové přiznání.

FICA

Od zaměstnavatele - $75 + manipulační poplatek za refundace do $375. Refundace nad $375, poplatek 20% + manipulační poplatek.
Od IRS - $100 + manipulační poplatek ($120)

Pokud potřebujete náhradní dokumenty k vrácení daně z USA, náš poplatek za získání dokumentů je US$25 + manipulační poplatek za každý dokument.

Na občany USA a rezidenty v zahraničí (expat tax) se vztahují následující poplatky:

- Basic Expatriate Tax Return - $300
- Complex Expatriate Tax Return - $450
- Rental Income Tax Return - $400

Dodatečný přehled – pro veškeré informace k poplatkům pro občany USA klikněte zde.

Přehled A - $30
Přehled B - $30
Přehled C - $100 za každý
Přehled D - $50
Přehled E - $100 za každý

Náš poplatek za vyřízení čísla ITIN je $120 a tento poplatek je dodatečným poplatkem k ostatním poskytnutým daňovým službám.

Náš poplatek za vyřízení čísla EIN je $200 a tento poplatek je dodatečným poplatkem k ostatním poskytnutým daňovým službám.

Pokud od nás potřebujete podat opravné daňové přiznání, náš poplatek je $120 + manipulační poplatek za každé daňové přiznání.

Průměrná refundace amerických daní je $800*

Získejte nyní bezplatnou kalkulaci

Taxback.com se postaral o mou refundaci daně ze mzdy i Superannuation

Man Picture

Náš minimální poplatek zahrnuje veškeré věci, které umožňují snadné podání Vaší žádosti, jako např.:


 • Náš americký CPA, autorizovaný daňový zástupce v Sydney a vysoce kvalifikovaný tým daňových specialistů
 • Zákaznický servis po telefonu 24/7 a online chat
 • Bezplatný telefon a fax

Dodatečné poplatky se vztahují na zajišťování náhradních dokumentů (pro více informací se podívejte na konkrétní zemi refundace) a provizi za vyřízení daňového čísla (viz sekce daňová čísla níže na této straně).

Poplatky za vrácení srážkových daní z dividend


Poplatek za vrácení srážkových daní z dividend je 20% z refundované částky, na jednu žádost se vztahuje minimální poplatek $75. Pokud země refundace umožňují zahrnutí více roků do jedné žádosti, taxback.com tak učiní, aby se minimalizovaly náklady.

Girl Image

Poplatky za vyřízení daňového čísla

Austrálie


Tax File Number: Za žádost o tax file number si účtujeme jednotný poplatek AU$30 nebo EUR 25. Poplatek se platí před podáním žádosti k daňovému úřadu.


Australian Business Number: Za žádost o Australian business number si účtujeme jednotný poplatek AU$100 nebo EUR80. Poplatek se platí před podáním žádosti k daňovému úřadu.
Kanada


Social Insurance Number (SIN): Za žádost o SIN si účtujeme jednotný poplatek CA$10.00. Poplatek se platí před předáním vyplněné žádosti o SIN a zasláním instrukcí k podání žádosti klientovi.


Individual Tax Number (ITN): Za žádost o ITN si účtujeme jednotný poplatek CA$30.00. Poplatek se platí před podáním žádosti k daňovému úřadu.
Nový Zéland


číslo IRD: Za žádost o číslo IRD si účtujeme jednotný poplatek NZD$20 nebo €15. Poplatek se platí před podáním žádosti k daňovému úřadu.
USA


Individual Tax Identification Number (ITIN): Náš poplatek za získání ITIN je $120.


Employer Identification Number (EIN): Náš poplatek za získání EIN je $200.