Aktualizace COVID-19: Náš tým je tady pro Vás i nadále 24/7. #StayHome #StaySafe

Máte otázky?
Náš online daňový tým je připraven Vám pomoci! Chatujte živě nyní

Okamžitá pomoc
Toggle

Jestli jste stavebním dělníkem v UK, můžete mít nárok na vrácení britské daně

Začněte
error image

Ne tak rychle!

Vynechal(a) jste jednu otázku. Vyplňte ji a pak můžeme jít dál!

Jé - zapomněl(a) jste vyplnit některé informace a vyplnil(a) jste nesprávně své {[field_name]}. Opravte to prosím, abychom mohli pokračovat dál!

Jé - použil(a) jste nesprávný formát svého {[field_name]}. Zadejte své {[field_name]} v zobrazeném formátu, abychom mohli pokračovat dál!

Oops - nepoužil/a jste symboly latinky {[field_name]}. Vyplňte Vaše {[field_name]} pouze písmeny používanými v angličtině, ať můžeme pokračovat dále!

Kalkulačka britské daně

Celková částka zaplacené daně (přibližně)*

 

Daňové přiznání stavebních robotníků

Ikona daňové vratky pro pracovníky ve stavebnictví v UK

Zprostředkujemevratky daní pro lidi pracující v UK ve stavebnictví. V závislosti od typu práce, kterou vykonáváte, můžete být klasifikován buď jako plátce PAYE nebo živnostník.

Poskytujeme daňové služby pro obě skupiny a máme speciální oddělení pro lidi, kteří jsou součástí schématu Stavebnictví (CIS). Naše daňové služby pro stavební dělníky se zaměřují na výdaje spojené se zaměstnáním, které byste mohli žádat zpátky, včetně následujících:

 • Nářadí
 • Cestovné výlohy
 • Dodávky
 • Platy
 • Materiály
 • Poplatky za vedení účetnictví
 • Reklama
 • Kancelářské potřeby
 • Telefon/internet
 • Webstránka

Jakékoli výdaje, které si nárokujete musí souviset jenom s vaší prací a ne s použitím na osobní účely. Také můžeme pomoct v případě, že jste se stali nadbytečnými. Průměrné vratky v rámci CIS jsou £1453, takže pošlete přihlášku již dnes .

Průměrná výše refundace britské CIS daně je £1453

Jako samostatně výdělečně činný stavební dělník v UK budete pravděpodobně subjektem pro platbu daně ve výši 20 - 30 % u zdroje v rámci schématu Stavebnictví (CIS). Dobrou zprávou je, že existuje vysoká šance, že daň přeplácíte a budete tak mít nárok na její vrácení. Průměrná daňová vratka pro CIS pracovníky v UK je £1453,takže se oplatí zjistit na co máte nárok.
Pomůžeme vám žádat o vrácení daně CIS, jako i o úlevy na náklady spojené s prací, na které můžete mít nárok, jako třeba nářadí, nebo stroje. Při vyplňování vašeho daňového přiznání projdeme všechny vaše vzniklé náklady.
Zjistěte více

Upřednostňujete s námi mluvit?

Na stránce "Kontaktujte nás" se podívejte, kde je nejbližší kancelář

World Map

Získáváme zpátky britské daně od roku 1996.

Zjistěte více

Britské daně jsou velmi složité a je velmi jednoduché udělat chybu. Nesprávně vyplněné daňová přiznání můžou být důvodem k udělení pokuty, takže řádná kontrola je jistě na místě. Vždy se ujistíme, že všechna naše daňová přiznání zkontroluje tým specialistů na britské daně. Máme rozsáhlé znalosti týkající se britských daňových zákonů, takže můžete klidně spát s vědomím, že požádáme o všechny odpočty a úlevy, na které máte nárok.

TAXBACK.COM Názory & zpětná vazba

Zákaznický koutek

 • Customer Avatar
  No hassle. Fast and easy transaction. Very good service.

  09 July 2021

 • Customer Avatar
  Was contacted by Lidia from tax back to say i could be entitled to a tax rebate. Excellent service and very clear instruction on what i needed to do. Will definitely use this service again. Thank you so much to you and your team.

  02 July 2021

 • Customer Avatar
  Great experience! At the start I was scared, because I did it for the first time something like that. Then I get a call and all was started and now received my tax back faster as told. Awesome! Thanks taxback.com

  01 July 2021

 • Customer Avatar
  Efficient, friendly, easy My tax person, Dessi, was very efficient and communicated with me whenever there was an update or I need to provide more info. The refunds are slow on the Japan end, but very quick from Taxback! Would definitely recommend

  25 June 2021

 • Customer Avatar
  The company was really helpful and it was easy to organize everything. Just a short chat and afterwards all I had to do was wait. Everything else was done for me so it was really good, since I wouldn't have been able to get the money back by myself.

  25 June 2021

 • Customer Avatar
  Everything went amazing !

  24 June 2021

 • Customer Avatar
  Excellent firm !! everything right on schedule.will bne using taxback again ,my regards to Nina Velikova ,great help

  23 June 2021

 • Customer Avatar
  I was notified of a tax refund and what I had to do to receive it. This only took a few minutes to complete and I was notified I'd be paid within a few days. I'm glad this was all sorted out because I had mixed messages about this refund saying I wasn't entitled then another message to say I was. This was the best news of all. A very speedy process and I'm thrilled.

  15 June 2021

 • Customer Avatar
  Extremely fast and easy. Got my money back with no hassle at all. Definitely recommend!

  10 June 2021

 • Customer Avatar
  Great service ! Easy, efficient, professional. I totally recommend !

  03 June 2021

 • Customer Avatar
  This was very easy to understand and fast process. It was great whenever I didn't understand something or had an issue, I could chat to an agent at any time and the issue would be resolved fast.

  26 May 2021

 • Customer Avatar
  I am grateful that Taxback team was very responsive and kind during the whole process which took more than a year. They explained me everything in detail and finally I received my taxes. Team is great and I recommend this service for every foreigner who does not know how to receive their taxes on their own.

  21 May 2021

Man Picture